22.Ağustos.2018, Çarşamba günü eklendi

AHMET ÖZCAN TARİHE GEÇMEK İSTİYORDA….

Ak parti  Ataeşhir’de bayramlaşmaya genel başkan yardımcısı Vedat Demiröz ve il yönetim kurulu üyesi İrem Selay Atay katıldı. Partililerin ilgisi fazlaydı. 

Ama dikkatimi çeken meclis üyelerinden sadece iki kişi vardı, eski yönetimden ise kimseyi, göremedim. Uzun bayram tatili doğal olarak katılımı düşürebiliyor ama herkesinde da bir yerlere gitmiş olabileceğini düşünmek sanırım fazla iyimserlik olur.

Ahmet Özcan  göreve  ilk geldiğinde ilçeye  bir hareket ve hız getirdi. Sonra biraz yavaşlama oldu. Bu arada ilçenin taşınması da tabii bir etken.

Bayramlaşma sonrası odasında otururken benim kendisine bir takılmam oldu, Ataşehir’i alan başkan olarak tarihe geçmek istiyor diye ve kendisi de bunu onayladı. O zaman şimdi zamanı geldi.  Mart ayında yapılacak seçime 7 ay var diye düşünmemeli,yerelde bu süre fazla değil.

Kendi yönetimini oluşturdu, ilçeyi kendisine göre daha kullanışlı bir yere taşıdı, genel seçimler bitti . Şimdi yerel siyaset başladı.

Bu arada  kafama takılan bir kaç soruyu sizinle de paylaşayım.

Meclis üyelerinin hepsimi  tatilde ?

İlçe yönetiminden kaç kişi bu gün bayramlaşmaya katıldı ?

Eski yönetimden katılım olmadı,bir küsme mi var ?

Geçmişte olduğu gibi bu törenler bina içinde değil de sokakta yapılması daha çok ilgi çekmez mi ?

Bayramlaşmanın yapılacağı tarih ve saat için  basına  bilgi vermede aksamanın oldu. Oysa bu konuda göreve geldiği andan itibaren düzenli ve başarılı bir medya birimi var.

Şimdi altı üstü bir bayramlaşmada bu kadar detaya ne gerek vardı diyenlere peşinen söyleyeyim

Bayramlar bizim için çok önemlidir ve Ahmet Özcan’da tarihe geçmek  istiyorsa,

her  detayı çok iyi değerlendirmelidir.

Yazar Hakkında

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>