27.Temmuz.2017, Perşembe günü eklendi
Genel / Gündem | admin yazdı

MURAT KEKİLLİ’DEN MUHTEŞEM KONSER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Fuarı’nın 51. yılı yaz etkinlikleri kapsamında dün akşam ünlü şarkıcı Murat Kekilli konser verdi. Çarşamba akşamı Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde düzenlenen ücretsiz konsere binlerce Kocaelili katıldı.

‘Bu Akşam Ölürüm’, ‘Unutamam Seni’ ve  ‘Kara Gözlüm’ gibi unutulmaz şarkıların yorumcusu Murat Kekilli, Kocaeli Fuarı’nda hayranlarıyla buluştu.

Murat Kekilli, Güneş Sahnesi’nde eski ve yeni şarkılarını sevenleri için seslendirdi. Esprileri ve anılarıyla hayranlarını oldukça eğlendiren Murat Kekilli, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Hayranları, Murat Kekilli’yi görüntülemek için cep telefonlarını gece boyunca ellerinden düşürmedi.

Murat Kekilli, 17 Ağustos 1999 depremi sonrasında Kocaeli’de konser verdiğini belirterek, “Kocaeli ilk konser verdiğim ildir. 1999 depremi zamanında bir radyo telefon açmıştı. ‘İnsanlarımızın morale ihtiyacı var. Siz de böyle şeylere duyarlı bir sanatçısınız. Gelir misiniz buraya’ dediler. Ücretsiz gelmiştim o zaman. O yıllarda yine böyle müthiş bir kalabalık vardı, inanılmazdı. Bazı şeyler hiç değişmiyor. İzmit bu ruhundan hiçbir şey kaybetmemiş. Teşekkür ediyorum. Çok güzelsiniz” dedi. Kekilli’nin bu sözleri yoğun alkış aldı.

Konserde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Murat Kekilli’ye çiçek ve pişmaniye hediye ederek teşekkürlerini sundu. Kekilli’yi bu muhteşem konserinde ailesi de yalnız bırakmadı ve konseri izlemek için Bursa’dan İzmit’e geldi.

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>