23.Eylül.2018, Pazar günü eklendi

AK PARTİ’DE ATAŞEHİR’DE MİLLİ ADAY MI?

Ataşehir her zaman AK Parti için büyük bir önem oluşturan ilçelerin başında gelmektedir. Yaklaşan yerel seçimlerde Ataşehir’e AK Parti bir bir belediye başkanı kazandırmak için partide yoğun çalışmaların başladığına son zamanlarda yaptığım bazı görüşmelerde bizzat şahit oldum.

Parti tabanı adayın  ilçeden olmasını istemektedir. En son bayramlaşma törenine katılan genel başkan yardımcısı  Vedat Demiröz ile yaptığım özel haberde de bunu kendisi bizzat onayladı. Aday yabancı olmayacak.

Şu an bir isim üzerinde duruluyor. Bu isim şu an devletin üst kademelerinde aktif yönetici ve o göreve bizzat cumhurbaşkanı tarafından getirildi. Bu nedenle kendisi Erdoğan’a çok yakın bir isim. Geçmiş kariyeri başarılar ile dolu birisi. Daha da ileri gidelim  bir Milli.

Bu kişinin  geçmişteki başarıları ,şu an bulunduğu makam,iyi bir aile babası gibi faktörleri de düşünürsek Ataşehir’de  bir çok kesimden  oy alacağı kesin gibi.

İlerleyen zamanlarda bu konuya devam edeceğim

 

 

Yazar Hakkında

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>