17.Nisan.2018, Salı günü eklendi

HEM ÇOCUKLAR HEM DE BÜYÜKLER ENDLESS ART TAKSİM’İN BİRBİRİNDEN RENKLİ ATÖLYELERİNDE BULUŞUYOR!

Birbirinden ilgi çekici atölyeler, Endless Art Taksim’de hem yetişkinleri hem de çocukları bekliyor! Özge Yıldırım ile Nefes Atölyesi 21 Nisan Cumartesi günü, Hakan Musluoğlu ile Çocuk Ritim Atölyesi 23 Nisan Pazartesi günü, İlknur Güneş ile Ses Atölyesi 24 Nisan Salı akşamı, Barış Müstecaplıoğlu ve Altay Öktem’le Rüya Atölyesi ise 25 Nisan Çarşamba akşamı Endless Art Taksim’de gerçekleşecek.

Kültür sanat merkezi Endless Art Taksim, 21 Nisan 2018 Cumartesi günü 14.30–17.30 saatleri arasında Özge Yıldırım ile Nefes Atölyesi’ne ev sahipliği yapacak. Atölye kapsamında katılımcılar; beden-nefes ilişkisi, bedeni gevşetme, bölgesel nefes egzersizleri, sıralı-zamanlı nefes egzersizleri, vücuttaki stres noktalarını nefesle yok etme, meditasyona geçiş gibi çalışmalar gerçekleştirecekler.

Endless Art Taksim, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 11.00–12.30 saatleri arasında gerçekleştireceği Hakan Musluoğlu ile Çocuk Ritim Atölyesi’nde çocukları ve ebeveynlerini birlikte misafir edecek. Çocukların ruhsal ve bedensel gelişimlerine eğlenceli bir şekilde katkıda bulunmayı amaçlayan atölyede çocuklar grup içinde çalmayı, özgüveni, vücut koordinasyonunu, kendini ifade etmeyi ve problem çözmeyi deneyimleyecekler. Çocukların birçok farklı enstrümanı tanıyıp çalacakları atölyeye ebeveynler de çocuklarıyla birlikte katılabilirler.

İlknur Güneş ile Ses Atölyesi ise 24 Nisan 2018 Salı akşamı 19.00–22.00saatleri arasında Endless Art Taksim’de düzenlenecek. Atölyede katılımcılar, sesi özgürleştirmek, ses kullanımı, sesini keşfetme, ses-nefes ve ses-beden ilişkisi, oyunculukta ses kullanımı, ses tasarımı gibi konularda çalışmalar gerçekleştirme imkânı bulacaklar.

Altay Öktem yönetiminde düzenlenen Rüya Atölyesi serisi katılımcıları; edebiyatın farklı türlerinde ürün veren, tanınmış yazarlarla birlikte rüyalara açılmaya, hem onların rüyalarını nasıl gerçekleştirdiklerine şahit olmaya hem de birlikte yapılan çalışmalar sayesinde kendi rüyalarını görmeye davet ediyor. 25 Nisan 2018 Çarşamba akşamı 19.30–21.30 saatleri arasında Endless Art Taksim’de düzenlenen, serinin ikinci etkinliği Barış Müstecaplıoğlu ve Altay Öktem’le Rüya Atölyesi ise “Gerçek Diyarlardan Fantastik Diyarlara” başlığıyla gerçekleşecek. Hayallerini yazıya dökmeyi sevenler için düzenlenen atölyede katılımcılar, yazım tekniklerinden karakter yaratmanın inceliklerine, başka dünyalar oluşturmaktan anlam çözümlemelerine, bir resmin şiirini yazmaktan bir şiirin resmini yapmaya, yine edebiyat disiplinlerinin sınırlarını zorlayacaklar.

Atölyelere katılmak için 0212 232 80 80 numaralı telefondan ya da info@endlessarttaksim.com adresinden rezervasyon yapılması gerekmekte.

Adres: İnönü Mah. Elmadağ Cd. 28

Şişli/Istanbul

Tel: (212) 232 80 80

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>