26.Şubat.2018, Pazartesi günü eklendi

DEMİRYÜLEK  VEDA EDERKEN iYi İNSAN OLUN DEDİ

Ataşehir Eğitim camiasında geçtiğimiz hafta 2 değişiklik yaşandı. Ali İhsan Hayırlıoğlu müdürü Göncel Demiryülek   Kemal Bertan Orta okul müdürlüğüne atanırken,bu okula da Ataşehir ilçe Milli Eğitim şube müdürlüğü yapan İbrahim Altundal atandı.

Ali İhsan Hayırlıoğlu’na veda eden  Göncel Demiryülek son kez öğrencilere ve velilere seslendi ve bir veda konuşması yaptı.İşte o konuşmanın ayrıntıları.

HOŞÇAKALIN…

#ALİHSAN ailesinin değerli fertleri,

29/09/2014 tarihinde başlayan birlikteliğimiz yarın yani, 23 Şubat 2018 cuma günü son buluyor. Sizler, değerli müdürümüz Ibrahim ALTUNDAL beyin yönetiminde kaldığınız yerden yola devam ederken, ben de ilçemiz okullarından Kemal Berktan Ortaokulu’nda (#KBO ) yeni bir yönetim anlayışı ile bu ülkeye ve geleceğimizin teminatı olan bu ülkenin çocuklarına hizmet etmeye vatansever meslektaşlarım ile devam edeceğim.

Bizim ki uzun soluklu bir yolculuktu sizinle. #ALİHSAN olarak hep yeniliğin ve kalitenin öncüsü olduk. Bu bir ekip işi idi ve bunu hep birlikte yaptık. Bu anlamda; 3,5 yıl boyunca bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen ve yüreğini ortaya koyan tüm eski yeni idari kadroya, öğretmenlik mesleğini hayatına temerküz ettirmiş olan öğretmen arkadaşlarıma, okul aile birliği üyelerine, fedakar çalışanlarımıza yürekten teşekkür ederim. Kimi üzdük, kimi kırdıysak işte sırtımız gelsin vursun, işte yüzümüz gelsin söylesin. Hiç bir başarı tesadüf olamaz. Kolay da sağlanmaz. Bu zorlu yolculukta kırılan, üzülen herkesten helallik istiyorum ve varsa hakkımı helal ediyorum.

Ve sevgili çocuklar,

Sizler bizim ve bu coğrafyanın en masum yüzlerisiniz. Sizlerden beklentimiz hep iyi bir insan olmanızdır. Biz yetişkinler ve sizler; buna, yani sizin iyi bir insan olacağınıza her daim inandığımız ve gayret ettiğimiz sürece de bunu başaracağız. Bu yolda emin adımlarla ilerlemenizi istiyorum.

Iyi bir vatansever,
Iyi bir insan,
Iyi bir evlat
Ve iyi bir öğrenci olmanız için hiçbir engel yoktur. Yeter ki siz isteyin.

Zamanı kitap okuyarak, yaptığınız işte ise hep dürüst davranarak yaşarsanız bunu başaracaksınız. Sizlere inanıyorum ve güveniyorum. Ömrünüz ve kaderiniz hep hayırla dolsun. Geleceğiniz aydınlık olsun.
Hakkınızı helal edin.
Varsa hakkım helal olsun.

Allah’a emanet olun.

Göncer DEMİRYÜLEK
Okul Müdürü

Okul Müdürümüze VEDA

Okul Müdürümüzü Uğurladık…İlçemiz Kemal Berktan Ortaokulu'na müdür olarak atanan Okul Müdürümüz Göncer Demiryülek'e mesai arkadaşları, veli ve öğrenciler tarafından duygusal ve anlamlı bir veda düzenlendi.

Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu paylaştı: 25 Şubat 2018 Pazar

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>