06.Eylül.2018, Perşembe günü eklendi

Değişimin Ritmine Katıl!

Dünya değişiyor, doğa değişiyor, bizler değişiyoruz. Varoluşta değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu biliyoruz. Peki istediğimiz gibi değişiyor muyuz?
Dünya Değişim Akademisi Eylül ayında herkesi farkındalıkla değişmeye davet ediyor. Uluslararası Farkındalık Festivali’nde umutlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirecek enerjiyi ve kararlılığı bulacağınız, kaçırılmayacak bir organizasyon hazırlıyor. Siz de bu değişimin ritmine katılabilir, doğanın kalbinde, kendinize doğru harika keşiflerle dolu bir değişim yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Festival Abant gölü kıyısında, oksijen dolu çam ormanlarının kokusunu içinize bol bol çekeceğiniz konforlu bir otelde gerçekleşecek. Sekiz farklı çalışmanın yapılacağı etkinlikte tatil, doğa, spor ve sağlıklı yemeklerle değişimin tadını çıkarabilirsiniz.
Değişim programında; Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma var. Ayrıca Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Yenme, Depresyondan Özgürleşme üzerine etkili çalışmalar ve İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplarla değişim, dönüşüm ve gelişim hedeflerinize ulaşacaksınız. Eğlenceli dans gösterileri de programda yer almakta.
Türkiye’nin doğa harikalarından Abant Gölü kıyısında, stres ve gerilimden uzaklaşarak rahatlamak, değişim hayallerinizi gerçekleştirmek ve yaşama yepyeni gözlerle bakmak için kaçırmayın!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ
www.dunyadegisimakademisi.com – info@dunyadegisimakademisi.com
info@festivalbudur.org – www.festivalbudur.org

29-30 Eylül – Abant Palace Otel, Bolu

Yazar Hakkında

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>