02.Temmuz.2017, Pazar günü eklendi

ATAŞEHİR’DE ÇOCUKLARIN YENİ EĞLENCE ADRESİ: ‘MUZİPO KİDS’

Ataşehir’de açılan “Muzipo Kıds “çocukların yeni eğlence adresi.

“Muzipo Kıds” teknoloji çağında her şeye bir parmak dokunuşu ile ulaşan çocukların sosyalleşmesine eski yıllarda sokaklarda oynayıp keşfedilen deneyimleri günümüze taşımaya özen gösteren yepyeni bir çocuk eğlence merkezi .

Alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanan hareket eğitimleriyle, çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çocuklara doyasıya hareket edebilecekleri güvenli bir ortam sağlamayı amaçlayan eğlence merkezi “Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedeflerken, çocukların ekip ruhu çerçevesinde sosyalleşmelerini ve paylaşarak eğlenmelerini destekliyor.

Türkiye de çocuklar için hareket üssü, çocuklar için hareket eğitimi, oyun ve hareketli atölye çalışmaları,  doğum günü partileri ve etkinlikler yapılmakta.

Ataşehir Muzipo Kids adres: Atatürk mah . Fazıl Paşa sok. No:3 /1

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>