01.Mart.2018, Perşembe günü eklendi

AK PARTİ ‘DE DEĞİŞİM ŞART

Ak Parti ataşehir’de dün  temayül yoklaması yapıldı. Sonuçlar ile gitti. Şimdi  kararı yeni il başkanı ve yönetimi verecek.Çıkan sonuçlar ilk üçe  isim bana bu sabah ulaştı. Bu ilk üç içinde şu an ki yönetimde görev almayan ,yani bir anlamda bu güne kadarki süreçte yetkisi ve sorumluluğu olmayan tek isim Metin Kıdır’dı.

Bu önemli,çünkü eski yönetimde olanlar doğal olarak daha çok gündemde ve dolayısı ile daha  çok göz önünde oldukları için daha fazla tanınıyorlar. Metin bey beni iki gün önce aramış ve   kendisi ile uzun bir telefon konuşması yapmıştık. Bu güne kadar yakın bir tanışmamız  ve bir masada beraber çay içme imkanımız olmadı.

Yorumlarım sadece gözlemlere yönelik. Ak partide mevcut yönetimde görev almış birisinin aday olmasının ve ilçe başkanı seçilmesinin doğru olmadığını daha öncede  yazmıştım.

Yorulmamış,yeni söyleyecek sözleri  olan ve  her kesimle temas kurabilecek olan kişi burada başarılı olur.

Metin Kıdır’da yapılan temayül de ilk üçe giren bir isimdir.

Neler olacağını bekleyip göreceğiz.

 

Yazar Hakkında

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>