22.Ağustos.2018, Çarşamba günü eklendi

Vedat Demiröz ‘Ataşehir’in adayı Ataşehir’den olacak

Ak Parti genel başkan yardımcısı Vedat  Demiröz  Ataşehir  ilçe yönetimi tarafında yeni binasında  düzenlenen bayramlaşma sonrası yerel seçimler ve Ataşehir hakkında  gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

”Partimizin 18  Ağustos ‘ta  yapılan 6. olağan  genel kongremiz sonrasında oluşan   MKYK de aldığımız karar yerel seçimlerin  31 Mart tarihinde yapılması yönünde oldu ve bunu da kamuoyu ile paylaştık. Yerel seçimlerin öne alınacak bir tarafı zaten yok, Şu an yaz ayındayız, tatil ayı , ayrıca yeni bir seçimden çıktık.

Arkadaşlarımızın dile getirdiği  Mart ayının seçimler için uygun olmadığı yönündeydi. Bu seçim için değil ama bundan sonraki seçimlerde bu tarihin sonbahara veya ilk bahara alınabileceği yönündeydi. ”

Vedat Demiröz Ak parti’nin Ataşehir’den sorumlu genel başkan yardımcısı ,durum böyle olunca özellikle sorduğumuz konu Ataşehir oldu.

”Bundan önceki başkanın yargı süreci devam etmektedir ve şu an kesinleşmiş bir yargı kararı olmadığı için tekrar aday olabilir.Ama biz , kimin aday olacağınına değil kendi adayımıza bakacağız. Dürüst ,mütevazi herkesi kabul edebileceği bir aday ile seçime gireceğiz. Son seçimler de gösterdi ki,kazanma şansımız çok yüksek. Ataşehir artık yönetilmeyi hak etti,bundan önceki yönetin hep kendine çalıştı. Şu an hukuki süreç devam ettiği için fazla bir şey söyleyemiyorum ama ortada bir yanlış var.’

Peki Ataşehir’in nasıl bir adayı olacaktı ?

Öncelikle bu bölgeden, burada yaşayan buranın sorunlarını bile ,sokağında yürüyen genç ,dürüst,mütevazi birisi olacak. Dışarıdan gelen tercihler çok fazla başarı sağlayamıyor”

Yazar Hakkında

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>