23.Haziran.2017, Cuma günü eklendi

AK PARTİ ATAŞEHİR’DEN ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE İFTAR

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, Ataşehir’de yaşayan şehit yakınları ile gaziler için Sheraton İstanbul Ataşehir Hotel’de bir iftar programı düzenledi.  

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Naim Yağcı’nın ev sahipliğinde şehit yakınları ve gaziler onuruna verilen iftar yemeğine şehit yakınları ve gazilerin yanısıra Ak Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Turan ve Osman Boyraz, Ataşehir’den sorumlu il yöneticisi Altuğ Karataş, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Görgülü ve yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.
              IMG-20170623-WA0005
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında ezanla birlikte oruçlar açıldı. Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı ve milletvekilleri iftar öncesi ve sonrası masaları dolaşarak konukları ile tek tek ilgilendiler.
İftar sonrası kürsüye gelen Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı: “Bu akşam vatan, millet, mukaddesat ve maneviyat için gözünü kırpmadan fedai can eden kahraman şehitlerimizin aileleri ve Kore’den Kıbrıs’a, Güneydoğu’da vatan müdafaasında veya 15 Temmuz’da hain ihanet şebekesinin darbe kalkışmasında vatan, millet, mukaddesatına halel getirmemek adına sokağa çıkan, mücadele veren gazilerimizle beraber, bir arada olduk bu iftar organizasyonunda. Sizlere gönülden teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Kahraman şehitlerimizin bizlere bıraktığı, sizlerin de müdafaa ettiğiniz, huzurla yaşamamızı sağlayan bütün kardeşlerimize uzun ömürler diliyorum. Tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Ramazan ayında toplumun tüm kesimiyle kucaklaştık, birlikte olduk. İhtiyaç sahiplerini koruduk, gözettik. Toplumumuzun her kesimi ile beraber iftar açmanın mutluluğunu yaşadık. Yetim çocuklarımızı sevindirmenin mutluluğunu yaşadık. Ramazan ayında ulvi duygularımız zirve yapıyor” diye konuştu.
            IMG-20170623-WA0012
Ak Parti İstanbul milletvekilleri Hasan Turan ve Osman Boyraz ile Ataşehir’den Sorumlu İstanbul İl Yöneticisi Altuğ Katrataş bu gün üzerinde huzurla yaşadığımız vatanımızı; uğruna canlarını feda eden aziz şehitler ile kurşunlara göğsünü siper eden gazilerin verdikleri mücadeleye borçlu olduğumuzu hatırlatarak, minnet borcumuzun olduğu tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize de şifa ve sağlıklı uzun ömür dilediler.
IMG-20170623-WA0002

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>