21.Haziran.2017, Çarşamba günü eklendi

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ÇOCUKLARA İFTAR

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığının geleneksel hale getirdiği çocuk iftarı programı 700 çocuğun katılımıyla gerçekleştirdi.

İftar programına bölge milletvekili Metin Külünk ,İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı ,Kadın kolları Başkanı Neslihan Yurdagül, İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim kurulu üyelerinin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

WhatsApp Image 2017-06-20 at 21.46.49

İlçe Başkanı Naim Yağcı Konuşmalarında şu sözlerle başladı:

“Dünyanın güzel süsü, masum ve günahsız, göz aydınlığı evlatlarımızla, iftar coşkusunu yaşadık. Onların gözlerindeki canlılık, yüzlerine yansıyan saflık ve içten gelen sıcaklığı yaşamak, bir tebessümlerine ortak olmak, bir akşam da çocuk olmak. Bu akşam, onlara özel hazırladığımız iftar programında, geleceğimizin mimarları çocuklarımıza, hayatlarında iz bırakacak, unutamayacakları bir ramazan ve güzel bir hatıra bıraktık inşallah. Bütün çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum.

WhatsApp Image 2017-06-20 at 21.47.46

İnanıyorum ki Bizler siyasiler olarak,sizler anne ve babalar olarak tek muradımız bu kadim medeniyet beşiğinde çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmaktır. İşin asıl özü budur. Çocuklarımızın da bizlerden ve sizlerden aldığı bu emanete sahip çıkacaklarından hiç şüphem yok ki, şu karşımda duran ışıl ışıl gözler ve kocaman yürekleri buna şahittir” dedi.

Milletvekili Metin Külünk ise konuşmalarında şunları dile getirdi: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla bizleri bu güzel ve anlamlı iftarda buluşturan ilçe başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim. Çocuklarımız bu toprakların , kültürün ve geleceğimizin mutlak teminatı ve ilerideki temsilcileridir. Şu karşımda duran çocuklarımız içinden nice alimler .bilim adamları ve devlet adamları çıkacaktır. Hepimizin mutlak görevi çocuklarımız için bu zemini oluşturmak ve onlara iyi bir gelecek bırakmak olacaktır. Hani Şair diyor ya, Asım’ın nesli gibi bir nesil. İşte o nesil karşımda dimdik duruyor.Bu vesileyle kadir gecenizi ve yaklaşan bayramınızı tebrik eder ülkemize ve tüm mazlum coğrafyaya hayırlar getirmesini temenni ederim” diye konuştu.

WhatsApp Image 2017-06-21 at 02.59.23(1)

İftarın ardından çocuklara pamuk şeker , Osmanlı macunu ve şeker standları açıldı.

Düzenlenen gölge oyununun ardından çocuklara çeşitli hediyeler verilerek program sonlandırıldı.

WhatsApp Image 2017-06-20 at 21.49.51

WhatsApp Image 2017-06-21 at 02.59.23(2)

Yazar Hakkında

-

Yorum bırakın

XHTML: html etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>